Učenici 1. c razreda sa svojom su učiteljicom Gordanom Šarić tijekom nastavne godine 2023.-2024. sudjelovali u projektu U zdravom tijelu, zdrav duh.
Projektom smo obuhvatili tjelesno i zdravstveno područje, društveno-humanističko područje, međupredmetne teme.
Ovim projektom kod učenika smo:
– razvijali: socijalne vještine, prihvatljivo ponašanje, samostalnost, samopouzdanje, međusobno uvažavanje kroz pridržavanje dogovorenih i sportskih pravila, zdrave životne navike, kritičko mišljenje
– poticali i razvijali: kompetencije u jezično-komunikacijskom području i  tjelesnom i zdravstvenom području, suradničko učenje, socijalne vještine, primjenu IKT u nastavi, komponente građanskog i zdravstvenog odgoja  i obrazovanja.

U ZDRAVOM TIJELU, ZDRAV DUH

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)