KUTAK ZA RODITELJE

OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar
Termini za individualne informativne razgovore u
šk. god. 2021./2022.
RAZREDNA NASTAVA
R.b.RAZREDIME I PREZIME DAN U TJEDNUVRIJEME
1.1.aErna KvartučUtorak Srijeda13:05-13:45 13:05-13:45 
2.1.b Anela GugoPonedjeljak13:30-14:30
3.1.cRadmila BubićSrijeda13:15-13:55 12:20-13:00
4.1.dSrećka ŽivkovićPonedjeljak13:20-14:00 12:20-13:00
5.1.eM. K. Šušnja (Ivković)Srijeda13:05-13:45 11:30-12:10
6.1. PuGordana NovakovićPetak     Utorak9:45-10:30 15:45-16:30
7.1. DiSuzana Menoski Lončar  Srijeda10:00-10:45
8.2.aTanja VulićUtorak8:45-9:30  15:45-16:30
9.2.bBožena RaspovićČetvrtak9:35-10:15 15:00-15:40
10.2.cHilda Ćurjurić ŽagarUtorak9:55-10:35 15:55-16:40
11.2.dKatarina MarkulinPonedjeljak10:05-10:45
12.2.eDanijela KovačPonedjeljak2. sat
13.2. PuJosipa TomanUtorak10:30-11:10 14:00-14:40
14.2. DiNataša PetkovićSrijeda11:15-12:00
15.3.aSandra TomićUtorak10:00-11:20 17:45-16:25
16.3.bŽeljka PerinčićČetvrtak8:50-9:30 15:50-16:30
17.3.cGordana ŠarićPonedjeljak15:45-16:25 9:40-10:25
18.3.dMarijana ŠarićSrijeda9:35-10:15 15:40-16:20
19.3.eMartina ČulinaSrijeda15:20-16:05 10:05-10:50
20.3.PuNada BjelanovićČetvrtak9:45-10:30 14:45-15:30
21.3. Di(K)Snježana DiklanSrijeda1. sat
22.4.aJosipa GospićUtorak9:05-9:50 16:05-15:50
23.4.bTatjana BajloUtorak9:55-10:40 16:55-17:40
24.4.cVišnja JurasČetvrtak9:45-10-30 16:45-17:30
25.4.dJasminka PerinićUtorak8:00-8:45 15:00-15:45
26.4.PuAna Dokoza IvanovČetvrtak8:00-8:45 16:30-17:15
27.4.Di (K)Snježana DiklanSrijeda2. sat
     
PREDMETNA NASTAVA
R.b.RAZREDIME I PREZIME DAN U TJEDNUVRIJEME
27.5.aKristina PalekaUtorak2. sat
28.5.bJosipa Čačić OrlovićČetvrtak5. sat
29.5.cIva ŽižićSrijeda5. sat
30.5.dMira KnezPonedjeljak4. sat
31.5.eNeno PepićČetvrtak4. sat
32.5.fMarija BerošSrijeda3. sat
33.6.aDaniela PijacaUtorakjutro-2. sat popodne 7. sat
34.6.bKatarina ŠarunićUtorak2. sat
35.6.cSilva PestićPonedjeljak3. sat
36.6.dNevia LjubičićČetvrtak 2. sat
37.6.eAndrea PenićPonedjeljak4. sat
38.6.fAnita ViskovićPonedjeljak7. sat
39.7.aStipe VestićPonedjeljak3. sat
40.7.bKristina KraljevSrijeda5. sat
41.7.cMarija VičevićČetvrtak4. sat
42.7.dLidija LacićPonedjeljak3. sat
43.7.eIrena RukavinaPetak2. sat
44.7.fIvka ŠarlijaSrijeda4. sat
45.8.aLidija LazanjaSrijeda4. sat
46.8.bAndrijana RamovUtorak3. sat
47.8.cAnte KnezUtorak3. sat
48.8.dKoraljka RakvinUtorak4. sat
49.8.eI. N. Miljević (J. Jakovinović)Utorak3. sat
50.8.fJosip KneževićUtorak1. sat
     
PREDMETNI UČITELJI
R.b.RAZREDIME I PREZIME DAN U TJEDNUVRIJEME
51.matematikaMarija GlavanPetak3. sat
52.fizikaMirjana PerićUtorak3. sat
53.geografijaLidija IvonPonedjeljak5. sat
54.matematikaSuzana JurinPonedjeljak “A”5. sat
55.matematikaNikolina KlanacUtorak5. sat
56.vjeronaukDarija SantiniUtorak12:20-13:00
57.engleski j.Ljiljana MedićČetvrtak “A” Petak”B”11:00-11:40 11:25-12:05
58.engleski j.Vesna UhodaPetak14:00-14:40
59.fizikaSanja IvanacUtorak “A”3. sat
60.biologijaVladislava SudinjaSrijeda4.sat
61.kemijaŽanet BilušićPonedjeljak3. sat
62.geografija  Ivan BrkljačaČetvrtak4. sat
63. kem/bio Tanja ČavkaSrijeda “B”4. sat
64.geografija Miro Bašić Četvrtak4. sat
65.engleski j.Nikolina ŠkaraPetak5. sat Puntamika Smjena “B”
66.informatikaLovre LovrinovUtorak “A”3. sat
67.inf.Niko TorićČetvrtak12:40-13:20
68.njemački j.Maja LezajićSrijeda “B”1. sat
69.hrvatski j.Monika PestićPetak2. sat
70.povijestJosip CelićSrijeda3. sat
71.likovniDino Colić Četvrtak3.sat”B” jutro 4.sat “B”popod.
72.vjeronaukIrena SučićČetvrtak3. sat
73.vjeronaukRužica ZelićPonedjeljak3 sat
74.inf.Mirjana PešaUtorak11:15-12:00
75.matematikaMartina Marković Srijeda5. sat

RAZREDNA NASTAVA

Ime i prezime: Snježana Diklan

Dan u tjednu: Srijeda

Vrijeme: 2.sat

4.Di (K)

Ime i prezime: Gordana Novaković

Dan u tjednu: Petak-J; Ponedjeljak-P 

Vrijeme: 8:40-9:20  16:15-16:55

4.Pu

Ime i prezime: Martina Kotarščak Šušnja

Dan u tjednu: Srijeda

Vrijeme: 9:50-10:30 15:50-16:30

4.e

Ime i prezime: Srećka Živković

Dan u tjednu: Utorak

Vrijeme: 10:55-11:15 17:05-18:45

4.d

Ime i prezime: Radmila Bubić

Dan u tjednu: Utorak

Vrijeme: 15:30-16:30

4.c

Ime i prezime: Anela Gugo

Dan u tjednu: Ponedjeljak

Vrijeme: 9:40-10:20  15:40-16:20

4.b

Ime i prezime: Erna Kvartuč

Dan u tjednu: Utorak

Vrijeme: 9:55-10:35  16:55-17:35

4.a

Ime i prezime: Snježana Diklan

Dan u tjednu: Srijeda

Vrijeme: 2.sat

3. Di(K)

Ime i prezime: Ana Dokoza Ivanov

Dan u tjednu: Četvrtak

Vrijeme: 4.sat

3.Pu

Ime i prezime: Jasminka Perinić

Dan u tjednu: Četvrtak

Vrijeme: 9:40-10:20 15:40-16:30