KUTAK ZA RODITELJE

OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar
Termini za individualne informativne razgovore u
šk. god. 2023./2024.
RAZREDNA NASTAVA
R.b.RAZREDIME I PREZIME DAN U TJEDNUVRIJEMEKONTAKT
1.1.aS.TomićSrijeda2. 8 :45 – 9.30 4. 10:35- 11.10 sandratomic.zd@gmail.com
2.1.bŽ.Perinčić Četvrtak1. 13.20 – 14:00 2. 12.15 – 12:55zeljkaperincic@gmail.com
3.1.cG.ŠarićSrijeda11:30 – 12:15gordana.saric@yahoo.com
4.1.dM.ŠarićA – srijeda B – utorak11:30 – 1:15mariasarimariasari@gmail.com
5.1.eM.ČulinaSrijeda UtorakSri – 11:30- 12:15 uto 12:15 – 13:00marta198505@gmail.com
6.1. PuN.BjelanovićPetak  Četvrtak1. sat                              2.satnada.bjelanovic@gmail.com
7.1. DiT.TorićČetvrtak8:00 – 8:45tatjana.torić@gmail.com
8.2.aJ.GospićSrijeda12:15 – 13:00 14:00 – 14:45Josipa.gospic21@gmail.com
9.2.bT.Bajlopetak10.30 – 11.15 17.00 – 17.45tanja.bajlo@gmail.com
10.2.cV.JurasPonedjeljakjutro:3.sat, popodne:2.satvisnja.juras@gmail.com
11.2.dJ.PerinićUtorak8:45 – 9.30 15: 45 – 16 : 30jasminka.perinic@gmail.com
12.2.eM.Kotrščak Šušnjasrijeda12:15 – 13.00 14.00 – 14: 45martina.bj21@gmail.com
13.2. PuA.Dokoza IvanovUtorak Ponedjeljak4. sata6dokoza@gmail.com
14.2. DiS.DiklanČetvrtak10:00 – 10:45sdiklan@gmail.com
15.3.aA.Sekula(E.Kvartuč)Srijedajutro-10: 30 – 11:15 popodne 15:00 – 14:45anasurac17@vgmail.com
16.3.bA.GugoPonedjeljakjutro:9,50-10,35,popodne:16,50-17,35anelagugo84@gmail.com
17.3.cM.StellaUtorakjutro:10,35-11,20, pop:16,50-17,35maja.k.zd@gmail.com
18.3.dS.Živkovićsrijeda2. i 3. šk. satzivkovicsrecko70@gmail.com
19.3.eM.Ivkovićutorakjutro 9:50 – 10:35 popodne 15:45 – 16:30marina.ivkovic00@gmail.com
20.3.PuG.Novakovićjutro – utorak popodne – četvrtak10:35 – 11.15 14: 00 – 14.45gordana1959@gmail.com
21.3. DiS.Lončar MenoskiČetvrtak 8:45 – 9:30smenoski@gmail.com
22.4.aT.VulićSrijeda9:50 – 10:35 15:40 – 16:25 tanjaolic8@gmail.com
23.4.bB.RaspovićČetvrtak10:30 – 11:15 15:45 – 16:30bozena.raspovic@gmail.com
24.4.cH.Ćurjurić ŽagarPonedjeljak9:50 – 10:35 16:45- 17:35hczgr7@gmail.com
25.4.dK.MarkulinČetvrtak9:50 – 10:35 16:50- 17:35katarinamarkulin@gmail.com 
26.4.PuJ.TomanUtorak Ponedjeljak5. sat

joooosipa@gmail.com 

 4.Di N.PetkovićČetvrtak4.satnatasa.petkovic@skole.hr
      
PREDMETNA NASTAVA
R.b.RAZREDIME I PREZIME DAN U TJEDNUVRIJEMEKONTAKT
27.5.aS.VestićUtorak4. satstipe.vestic@gmail.com
28.5.bM.VičevićJutro- pon popodne – sri10:45 – 11:30 14:50-15:35marija.osbenje@gmail.com
29.5.cK.KraljevUtorak4. satkristina.kraljev@skole.hr
30.5.dL.Lacićsrijeda3. satlidija.lacic87@gmail.com
31.5.eI.ŠarlijaPonedjeljak4.sat?ivka.sarlija@gmail.com
32.5.fI.RukavinaSrijeda4. satirukavina00@gmail.com
33.6.aL.LazanjaUtorak 5. satlidijalazanja@gmail.com
34.6.bA.Ramovsrijeda4. satandrijana.ramov@gmail.com
35.6.cA.Knezsrijeda3. satante.knez111@gmail.com
36.6.dK.RakvinSrijeda3. satkoraljka.rakvin@gmail.com
37.6.eN.Bugarija (I.Nimac)Ponedjeljak3. satnatalija.papic123@gmail.com
38.6.fP. VulićČetvrtak3. satpetra.vulic90@gmail.com
39.7.aK.PalekaUtorak3. satkristina.paleka1@gmail.com
40.7.bJ.Čačić Orlovićčetvrtak2. satjosipa.cacic-orlovic@gmail.com
41.7.cI.Žižićsrijeda1. sat ivazarita@gmail.com
42.7.dM.Knezponedjeljak2. satmiraknez70@gmail.com
43.7.eT.ČavkaSrijeda5. sattanja.cavka@skole.hr
44.7.fL.Šikić (I.Sučić)Ponedjeljak3. sat. lucija.sikic94@gmail.com
45.8.aD.PijacaUtorak5.satdaniela.pijaca@skole.hr
46.8.bK.ŠarunićPonedjeljak3. satkatarina.sarunic@gmail.com
47.8.cS.PestićPonedjeljak4. satspestic@gmail.com
48.8.dN.LjubičićČetvrtak5. satnevia.ljubicic@gmail.com
49.8.eA.GolemSrijeda3. satandrea.penic@skole.hr
50.8.fA.ViskovićSrijedajutro 4.sat /popodne 5.satanita.viskovich@gmail.com
      
PREDMETNI UČITELJI     
R.b.RAZREDIME I PREZIME DAN U TJEDNUVRIJEMEKONTAKT
51.matematikaMartina MarkovićPetak3. satmarija.glavan@skole.hr
52.fizikaMirjana PerićČetvrtak3. satmirjana.peric@skole.hr
53.geografijaLidija IvonPonedjeljak2. satlidija.ivon@yahoo.com
54.matematikaSuzana JurinPetak2. satsuzana.jurin@skole.hr
55.matematika Dina BabićSrijeda2. satdina.babic@yahoo.com
56.vjeronaukAna Mariani JokićUtorak1. satanci.mariani@gmail.com
57.engleski j.Ljiljana MedićPetaksmjena “A”-jutro-14,00h, “A”-popodne-11,30hljiljana_m@net.hr
58.engleski j.Vesna UhodaPonedjeljak12:15vesna.uhoda@gmail.com
59.fizikaSanja IvanacSrijeda4. satsanja.ivanac@skole.hr
60.biologijaVladislava SudinjaUtorak3. satvsudinja@gmail.com
61.kemijaŽanet BilušićPetak 3. satzanet.bilusic@gmail.com
62.geografija  Ivan BrkljačaPonedjeljak3. sativanbrkljaca@yahoo.com
64.geografija Miro Bašić Srijeda4. satmirobasic.zd@gmail.com
65.engleski j.Nikolina ŠkaraPon smjena B5. satnikolinaklaric1983@gmail.com
66.informatikaLovre LovrinovPonedjeljak6. sat (B)lovre.lovrinov@skole.hr
67.inf.I.Njavro ČerneliUtorak6.sati.njavro.cerneli@gmail.com
68.njemački j.Maja LezajićPonedjeljak11:30mbienne.bee@gmail.com
69.hrvatski j.Monika PestićPetak6. satpesticmonikavgmail.com
70.povijestJosip CelićSrijeda5. satcelicjosip758@gmail.com
71.likovniDino Colić Srijeda3. satdino.colic.art@gmail.com
73.vjeronaukRužica Zelić

pon (puntamika)/

petak (diklo)

3.sat popodne/ 6.sat ujutro092/1711825
74.inf.Mirjana PešaPonedjeljak5.satmirjanapesa@gmail.com
77.     TZK             Daniel ŠangoPetak4. satdaniel.sango1@gmail.com
80.TKRenata Čizminsmjena B – ujutro smjena B – popdnejutro- 2 sat. popodne – 4. satrenata.cizmin@skole.hr
81 .matematikaDoris ViharUtorak4. satdoris.vihar@gmail.com
OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar