Ravnatelj Dražen Adžić, prof. rođen je u Zadru 10. svibnja 1971. godine. Osnovnu i srednju školu završio je u Zadru, a Fakultet za fizičku kulturu u Zagrebu. 2000. godine položio je stručni ispit za zvanje učitelja tjelesne i zdravstvene kulture. Sudjelovao je u programu GET UP & go Zagreb, 2009. godine. Na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 2017. godine promoviran je u zvanje mentora.

1999. godine zapošljava se u Osnovnoj školi Petra Preradovića u Zadrupotom u Osnovnoj školi Vladimira Nazora u Škabrnji, 2000. godine u Osnovnoj školi Starigrad – Paklenica. Od 2002. godine zaposlen je u Osnovnoj školi Šimuna Kožičića Benje u Zadru.

Kao mentor i voditelj učenika, dvadeset i devet puta nastupa na državnim natjecanjima školskoga sporta i osvaja peterostruku titulu državnih prvaka, dvostruku titulu državnoga viceprvaka, a tri puta učenici pod njegovim vodstvom osvajaju treće mjesto na državnoj razini.

Čitavi život aktivno se bavi sportom, ponajviše vaterpolom, daljinskim plivanjem, maratonom i polumaratanom, a u svim ovim disciplinama niže značajne sportske uspjehe.

2002. godine proglašen je najboljim sportašem Grada Zadra po izboru čitatelja Zadarskoga lista. U školskoj godini 2015./2016. prima nagradu za najuspješnijeg profesora tjelesne i zdravstvene kulture u Republici Hrvatskoj  te za doprinos razvoja školskoga sporta u osnovnim školama. U školskoj godini 2017./2018. Školsko sportsko društvo Brodarica pod njegovim mentorstvom osvaja veliko priznanje kao druga najbolja škola po sportskim rezultatima u Republici Hrvatskoj.

Ravnatelj je Osnovne škole Šimuna Kožičića Benje u Zadru od školske godine 2019./2020.

 

 
  • Nina Dogan Bajlo, stručni suradnik pedagog
  • Anita Ivanišević, stručni suradnik pedagog
  • Antonela Puharić Burčul, stručni suradnik logoped
  • Ana Parać Burčul, stručni suradnik edukacijski rehabilitator
  • Melita Knežević, stručni suradnik psiholog
  • Diana Ljutić, stručni suradnik knjižničar

Učitelji razredne nastave:

1. A razred Erna Kvartuč

1. B razred Anela Gugo

1. C razred Radmila Bubić

1. D razred Srećka Živković

1. E razred Martina Kotršćak Šušnja (Ivković)

________________________________________________________

2. A razred Tanja Vulić

2. B razred Božena Raspović

2. C razred Hilda Ćurjurić Žagar

2. D razred Katarina Markulin

2. E razred Danijela Kovač

________________________________________________________

3.A razred Tomić Sandra

3.B razred Perinčić Željka

3.C razred Šarić Gordana

3.D razred Šarić Marijana

3.E razred Čulina Martina

________________________________________________________

4.A razred Josipa Gospić

4.B razred Bajlo Tatjana

4.C razred Juras Višnja

4.D razred Perinić Jasminka

________________________________________________________

PODRUČNA ŠKOLA PUNTAMIKA:

1. razred Novaković Gordana

2. razred Toman Josipa

3. razred Bjelanović Nada

4. razred Dokoza Ivanov Ana

PODRUČNA ŠKOLA DIKLO:

1. razred Menonski Lončar Suzana

2. razred Nataša Petković

3. i 4. razred Diklan Snježana

ČLANOVI ŠKOLSKOG ODBORA:

  1. Lidija Lazanja (predsjednik školskog odbora)
  2. Irena Rukavina
  3. Nenad Pepić
  4. Ivana Jakovac
  5. Marijana Senkić Klapan
  6. Norma Miočić

HRVATSKI JEZIK:

  • Stipe Vestić (7.A)
  • Kristina Paleka (5.A)
  • Andrijana Ramov (8.B)
  • Mira Knez (5.D)
  • Nevia Ljubičić (6.D)
  • Koraljka Rakvin (8.D)

LIKOVNA KULTURA:

  • Josipa Čačić Orlović (5.B)
  • Dino Colić

GLAZBENA KULTURA:

  • Marija Vičević (7.C)
  • Iva Nimac Miljević (Josip Jakovinović) (8.E)

STRANI JEZICI:

  • Nikolina Škara
  • Daniela Pijaca (6.A)
  • Irena Rukavina (7.E)
  • Katarina Šarunić (6.B)
  • Silva Pestić (6.C)
  • Anita Visković (6.F)
  • Ivka Šarlija (7.F)
  • Vesna Uhoda
  • Ljiljana Medić
  • Maja Ležaić

FIZIKA:

  • Mirjana Perić
  • Sanja Ivanac

MATEMATIKA:

  • Doris Vihar
  • Suzana jurin
  • Nikolina Jelavić
  • Kristina Kraljev (7.B)
  • Marija Glavan

PRIRODA / BIOLOGIJA:

  • Vladislava Sudinja
  • Lidija Lazanja (8.A)
  • Tanja Čavka

KEMIJA:

  • Žanet Bilušić
  • Tanja Čavka

GEOGRAFIJA:

  • Lidija Ivon
  • Ivan Brkljača
  • Miro Bašić

POVIJEST

  • Nenad Pepić (5.E)
  • Ante Knez (8.C)
  • Josip Celić 

TZK:

  • Lidija Lacić (7.D)
  • Mate Ivić
  • Josip Knežević (8.F)

TEHNIČKA KULTURA:

  • Renata Čizmin
  • Andrea Penić

INFORMATIKA:

  • Andrea Penić (6.E)
  • Lovre Lovrinov
  • Ema Raspović
  • Mirjana Peša

VJERONAUK:

  • Irena Sučić
  • Darija Santini
  • Iva Žižić (5.C)
  • Č.s. Marija Beroš (5.F)
  • Ružica Zelić

Administrativno osoblje:

  • Jelena Atelj, tajnica škole
  • Jadran Svirčić, voditelj računovodstva
  • Miranda Dukić, blagajnik, administrator

Tehničko osoblje:

  • Blaž Baričević, domar
  • Mladen Čulina , kućni majstor

Spremačice:

  • Ana Kužet
  • Marija Jović
  • Anita Knežević
  • Nediljka Čolak
  • Nataša Vujasinović

Kuharica:

  • Josipa Utković
OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar

Ravnatelj Dražen Adžić, prof. rođen je u Zadru 10. svibnja 1971. godine. Osnovnu i srednju školu završio je u Zadru, a Fakultet za fizičku kulturu u Zagrebu. 2000. godine položio je stručni ispit za zvanje učitelja tjelesne i zdravstvene kulture. Sudjelovao je u programu GET UP & go Zagreb, 2009. godine. Na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 2017. godine promoviran je u zvanje mentora.

1999. godine zapošljava se u Osnovnoj školi Petra Preradovića u Zadrupotom u Osnovnoj školi Vladimira Nazora u Škabrnji, 2000. godine u Osnovnoj školi Starigrad – Paklenica. Od 2002. godine zaposlen je u Osnovnoj školi Šimuna Kožičića Benje u Zadru.

Kao mentor i voditelj učenika, dvadeset i devet puta nastupa na državnim natjecanjima školskoga sporta i osvaja peterostruku titulu državnih prvaka, dvostruku titulu državnoga viceprvaka, a tri puta učenici pod njegovim vodstvom osvajaju treće mjesto na državnoj razini.

Čitavi život aktivno se bavi sportom, ponajviše vaterpolom, daljinskim plivanjem, maratonom i polumaratanom, a u svim ovim disciplinama niže značajne sportske uspjehe.

2002. godine proglašen je najboljim sportašem Grada Zadra po izboru čitatelja Zadarskoga lista. U školskoj godini 2015./2016. prima nagradu za najuspješnijeg profesora tjelesne i zdravstvene kulture u Republici Hrvatskoj  te za doprinos razvoja školskoga sporta u osnovnim školama. U školskoj godini 2017./2018. Školsko sportsko društvo Brodarica pod njegovim mentorstvom osvaja veliko priznanje kao druga najbolja škola po sportskim rezultatima u Republici Hrvatskoj.

Ravnatelj je Osnovne škole Šimuna Kožičića Benje u Zadru od školske godine 2019./2020.

 

 
  • Nina Dogan Bajlo, stručni suradnik pedagog
  • Anita Ivanišević, stručni suradnik pedagog
  • Antonela Puharić Burčul, stručni suradnik logoped
  • Ana Parać Burčul, stručni suradnik edukacijski rehabilitator
  • Melita Knežević, stručni suradnik psiholog
  • Diana Ljutić, stručni suradnik knjižničar

Učitelji razredne nastave:

1. razred Vulić Tanja

1. razred Raspović Božena

1. razred Ćurjurić Žagar Hilda

1. razred Markulin Katarina

1. razred Kovač Danijela


2. razred Tomić Sandra

2. razred Perinčić Željka

2. razred Šarić Gordana

2. razred Šarić Marijana

2. razred Čulina Martina


3. razred Vukša Ivanica

3. razred Bajlo Tatjana

3. razred Simatović Radojka

3. razred Perinić Jasminka


4. razred Kvartuč Erna

4. razred Gugo Anela

4. razred Bubić Radmila

4. razred Živković Srećka

4. razred Kotarščak Šušnja Martina

 

PODRUČNA ŠKOLA PUNTAMIKA:

1. razred Toman Josipa

2. razred Bjelanović Nada

3. razred Dokoza Ivanov Ana

4. razred Novaković Gordana

 

PODRUČNA ŠKOLA DIKLO:

1. razred Petković Nataša

2. razred Menonski Lončar Suzana

3. i 4. razred Diklan Snježana

HRVATSKI JEZIK:

  • Stipe Vestić
  • Andrijana Ramov
  • Mira Knez
  • Darinka Vidaković
  • Nevia Ljubičić
  • Koraljka Rakvin (Natali Vešligaj)

LIKOVNA KULTURA:

  • Josipa Čačić Orlović
  • Dino Colić

GLAZBENA KULTURA:

  • Marija Vičević
  • Iva Nimac Miljević

STRANI JEZICI:

  • Nikolina Škara
  • Daniela Pijaca
  • Irena Rukavina
  • Katarina Šarunić
  • Silva Pestić
  • Anita Visković
  • Ivka Šarlija
  • Vesna Uhoda
  • Ljiljana Medić
  • Maja Ležaić

FIZIKA:

  • Snježana Stanin
  • Mirjana Perić

MATEMATIKA:

  • Doris Vihar
  • Barbara Pedić
  • Nikolina Jelavić
  • Kristina Kraljev

PRIRODA / BIOLOGIJA:

  • Vladislava Sudinja
  • Lidija Lazanja
  • Tanja Čavka

KEMIJA:

  • Žanet Bilušić
  • Tanja Čavka

GEOGRAFIJA:

  • Lidija Ivon
  • Ivan Brkljača
  • Miro Bašić

POVIJEST

  • Nenad Pepić
  • Ante Knez
  • Josip Celić

TZK:

  • Lidija Lacić
  • Mate Ivić
  • Josip Knežević

TEHNIČKA KULTURA:

  • Renata Čizmin
  • Andrea Penić

INFORMATIKA:

  • Andrea Penić
  • Lovre Lovrinov
  • Niko Torić
  • Mirjana Peša

VJERONAUK:

  • Olivia Mihatov
  • Darija Santini
  • Iva Žižić
  • Č.s. Marija Beroš
  • Ružica Zelić

Administrativno osoblje:

  • Jelena Atelj, tajnica škole
  • Jadran Svirčić, voditelj računovodstva
  • Miranda Dukić, blagajnik, administrator

Tehničko osoblje:

  • Blaž Baričević, domar
  • Mladen Čulina , kućni majstor

Spremačice:

  • Ana Kužet
  • Bosiljka Radulović
  • Branka Bukvić
  • Anamarija Jović
  • Marija Jović
  • Anita Knežević
  • Jasna Malenica
  • Nediljka Čolak
  • Janja Knez
  • Nataša Vujasinović
  • Ivanica Stanić

Kuharica:

  • Josipa Utković
OŠ Šimuna Kožičića Benje Zadar